Birlikte podcast
yapın. Çevrimiçi.

Her yerden erişebileceğin Studio. Spotify'dan.

Eğitim Amaçlı Kullanım

Hikaye anlatmak bizim bir parçamız

Hoş geldin! Yüksek kaliteli podcast'ler kaydetmek için gereken her şey burada. Sen de hikaye anlatmak istiyorsan bizimle kolayca sesini duyurabilirsin.

İnteraktif dönüştürme özelliğimiz sayesinde sesini kaydedip otomatik olarak metne dönüştür. Ses kaydını metin belgesi düzenliyormuş gibi düzenle. Daha sonra kaydı Spotify'a yükleyip keşfedilme oranını artır ya da podcast'ini indirip istediğin platformlara dağıt.

Play
Transcript

Kolay düzenleme

Konuşmaları metne dönüştür ve metin belgesi düzenler gibi kaydını düzenle. Çığır açan interaktif dönüştürme özelliğiyle çalışma planını bir üst seviyeye taşı.

(Yalnızca masaüstünde kullanılabilir)

Discoverability

Podcast'inin keşfedilme oranını artır

Hem podcast'i hem de dönüştürülmüş metnini doğrudan Spotify'a yükleyerek podcast'inin keşfedilme oranını artırmanı sağlayacak tek araçtır.

(Yalnızca masaüstünde kullanılabilir)

Remote interview

İstediğin herkes bağlanabilir

Podcast'ine uzaktan katılmasını istediğin herkesle röportaj bağlantısı paylaşabilirsin. İnternet bağlantıları ve mikrofonları olması yeterli. Studio'ya kaydolmaları gerekmez.

(Yalnızca masaüstünde kullanılabilir)

Multi track

Bir elin nesi var, iki elin sesi var

Studio'da podcast'in için ortak çalışmak istediğin kişileri davet edebilir ve farklı izlerde yüksek kaliteli ses kaydedebilirsin.

(Yalnızca masaüstünde kullanılabilir)

Jingle

Reklam müziğin yok mu?

Kendi reklam müziğini yap ve Freesound.org ses kaynaklarının ses efektlerini kullanarak prodüksiyonunu tamamla.

Upload to Spotify

Doğrudan Spotify'a yükle

Çalışmaların bittiğinde podcast'ini ve dönüştürülmüş metnini doğrudan ve kolayca Spotify'da yayınlayabilirsin. Başka bir işlem yapman gerekmez.

(Yalnızca masaüstünde kullanılabilir)

Herkesle, her yerde ve her cihazda ortak çalış

Proje üyelerini Studio'ya davet et ve gerçek zamanlı olarak birlikte çalışın. Tüm içerikler bulutta depolandığından her zaman ve her yerden erişebilirsin.